FFF 10119130-F0C-40DLF
10119130-F0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-F0C-40DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-F0C-40DLF.pdf
Availability of 10119130-F0C-40DLF
QUANTITY
10119130-F0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-F0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-F0C-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-F0C-40DLF
Related Links10119130-, 10119130-F0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-F0C-40DLF Details Description
Related parts for 10119130-F0C-40DLF
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
IC EEPROM 1MBIT 150NS 32PLCC datasheet.pdf
IC MPU/RESET CIRC 4.20V SC70-4 datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 36POS GOLD datasheet.pdf
KIT STARTER PROPELLER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CAP CER 1.3PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
TERM BLOCK 5.00MM 22POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 10W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 200W datasheet.pdf