FFF 10119130-H0C-50DLF
10119130-H0C-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-H0C-50DLF
Brief Description
XCEDE HD LEFT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-H0C-50DLF.pdf
Availability of 10119130-H0C-50DLF
QUANTITY
10119130-H0C-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-H0C-50DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-H0C-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
Connector StyleXCede®, Guide Left
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-H0C-50DLF
Related Links10119130-, 10119130-H0C-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-H0C-50DLF Details Description
Related parts for 10119130-H0C-50DLF
IC MCU 8BIT 24KB FLASH 44TQFP datasheet.pdf
Connector Eurostyle Terminal Strip Strip 3 Circuit 0.591" (15.00mm) datasheet.pdf
FUSE 450A 1250V 1BKN/75 AR CU datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 25POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
CONN HEADER 16POS DUAL .100 TIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 3A 125V datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.5A 8VSSOP datasheet.pdf
IC EEPROM 1KBIT 3MHZ 8SOP datasheet.pdf