FFF 10119130-P0C-30DLF
10119130-P0C-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-P0C-30DLF
Brief Description
XCEDE HD RIGHT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-P0C-30DLF.pdf
Availability of 10119130-P0C-30DLF
QUANTITY
10119130-P0C-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-P0C-30DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-P0C-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package128
Connector StyleXCede®, Guide Right
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-P0C-30DLF
Related Links10119130-, 10119130-P0C-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-P0C-30DLF Details Description
Related parts for 10119130-P0C-30DLF
DIODE ZENER 4.7V 310MW SOD323F datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156 WW datasheet.pdf
RES 150 OHM 7W 5% CERAMIC WW datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 150W datasheet.pdf
DIODE ZENER 16V 200MW 1005 datasheet.pdf
RES 84.5K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
MOLDED PARTS datasheet.pdf
TV 61C 61#20 SKT J/N RECP datasheet.pdf
270UF 30V 9.53X41.3 AXI datasheet.pdf