FFF 10119130-V0C-40DLF
10119130-V0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10119130-V0C-40DLF
Brief Description
XCEDE HD RIGHT 2W 6PVH 6COL WK
Datasheet Download
10119130-V0C-40DLF.pdf
Availability of 10119130-V0C-40DLF
QUANTITY
10119130-V0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10119130-V0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10119130-V0C-40DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10119130-V0C-40DLF
Related Links10119130-, 10119130-V0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10119130-V0C-40DLF Details Description
Related parts for 10119130-V0C-40DLF
CABLE 3COND 18AWG SHLD 100' datasheet.pdf
CONV DC-DC 3.3/1.5V 48VIN HORZ datasheet.pdf
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-TSSOP datasheet.pdf
IC TXRX RS485/422 8-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS CBL MNT W/PINS datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
IC REG DUAL SYNC 3A BUCK 24QFN datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X60.96X5.84MM datasheet.pdf
HEATSINK 50X50X12MM XCUT T766 datasheet.pdf
2.5G DWDM TOSA 200KM W/FC/PC CON datasheet.pdf
CAP FILM 220NF 5% 100VDC RAD datasheet.pdf
10000UF 10V 25X30MM 85C 12000H datasheet.pdf