FFF 10120087-2040LF
10120087-2040LF picture photo
Mfg. Part Number
10120087-2040LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
Datasheet Download
10120087-2040LF.pdf
Availability of 10120087-2040LF
QUANTITY
10120087-2040LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120087-2040LF
Internal Part NumberEIS-10120087-2040LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured ProductHigh Speed I/O Connectors and Cable Assemblies
Standard Package80
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120087-2040LF
Related Links1012008, 10120087-2040LF Datasheet, FFF Distributor
10120087-2040LF Details Description
Related parts for 10120087-2040LF
FIXED IND 1UH 33A 1.3 MOHM SMD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 20V 500MA SOT23 datasheet.pdf
CONN RCPT 5POS 22AWG MTA-156 datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 16KB FLASH 49DSBGA datasheet.pdf
INPUT MODULE 16 DIGITAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
FERRITE TOROID CORE EMI 10MM datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X10MM R-TAB datasheet.pdf
RES SMD 59K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CRYSTAL 27.00 MHZ 9.0PF SMD datasheet.pdf