FFF 10120088-2070LF
10120088-2070LF picture photo
Mfg. Part Number
10120088-2070LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
500-2A2F-MINI-SAS HD CABLES
Datasheet Download
10120088-2070LF.pdf
Availability of 10120088-2070LF
QUANTITY
10120088-2070LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120088-2070LF
Internal Part NumberEIS-10120088-2070LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120088-2070LF
Related Links1012008, 10120088-2070LF Datasheet, FFF Distributor
10120088-2070LF Details Description
Related parts for 10120088-2070LF
CAP CER 10PF 1KV NP0 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 400W datasheet.pdf
CONN MOD JACK 4P4C VERT UNSHLD datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
HEADER SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
DIODE MODULE 100V TO249 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .100" datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 15V 3.4A datasheet.pdf
CAP CER 82PF 25V NP0 0603 datasheet.pdf