FFF 10120124-E0E-20DLF
10120124-E0E-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120124-E0E-20DLF
Brief Description
3P 8C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120124-E0E-20DLF.pdf
Availability of 10120124-E0E-20DLF
QUANTITY
10120124-E0E-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120124-E0E-20DLF
Internal Part NumberEIS-10120124-E0E-20DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120124-E0E-20DLF
Related Links10120124-, 10120124-E0E-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10120124-E0E-20DLF Details Description
Related parts for 10120124-E0E-20DLF
CONN TERM BLK PCB 5.08MM 7POS OR datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 9.1PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 17.8 OHM 0.5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
PHOTOTRANSISTOR NPN 980NM 2PLCC datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 66POS SKT datasheet.pdf
CAP CER 6PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
CONN FFC FPC VERT 18POS 1MM SMD datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 800V 11A TO263 datasheet.pdf