FFF 10120124-J0E-40DLF
10120124-J0E-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120124-J0E-40DLF
Brief Description
3P 8C 2W VERT XCHD LEFT NK
Datasheet Download
10120124-J0E-40DLF.pdf
Availability of 10120124-J0E-40DLF
QUANTITY
10120124-J0E-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120124-J0E-40DLF
Internal Part NumberEIS-10120124-J0E-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120124-J0E-40DLF
Related Links10120124-, 10120124-J0E-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10120124-J0E-40DLF Details Description
Related parts for 10120124-J0E-40DLF
TERM RING NYL 22-18AWG #6 datasheet.pdf
RES SMD 51K OHM 0.5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
IC FPGA 396 I/O 896FCBGA datasheet.pdf
CONN 40POS PIN SLD CUP DUBL KEY datasheet.pdf
RES 0.162 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 100 OHM 3/4W .01% AXIAL datasheet.pdf
XCEDE RGHT 4PVH 4COL WK datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X5.84MM datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X20MM L-TAB T766 datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 21 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf