FFF 10120124-Q0E-60DLF
10120124-Q0E-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120124-Q0E-60DLF
Brief Description
3P 8C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120124-Q0E-60DLF.pdf
Availability of 10120124-Q0E-60DLF
QUANTITY
10120124-Q0E-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120124-Q0E-60DLF
Internal Part NumberEIS-10120124-Q0E-60DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package104
Connector StyleXCede®, Guide Right
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120124-Q0E-60DLF
Related Links10120124-, 10120124-Q0E-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10120124-Q0E-60DLF Details Description
Related parts for 10120124-Q0E-60DLF
RES SMD 2.21KOHM 0.02% 1/4W 1206 datasheet.pdf
SENSR OPTO REFL 200MM SCREW HORZ datasheet.pdf
CONN TERM BLOCK 3POS 5.08MM datasheet.pdf
FUSE SEMICONDUCTOR 40A 150VAC datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP datasheet.pdf
CONN RING NON-INSUL #6 100PC datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 4 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
RES 825 OHM 1W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
IGBT MOD 1200V 25A PKG H CRCT:X datasheet.pdf