FFF 10120124-S0E-30DLF
10120124-S0E-30DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120124-S0E-30DLF
Brief Description
3P 8C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120124-S0E-30DLF.pdf
Availability of 10120124-S0E-30DLF
QUANTITY
10120124-S0E-30DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120124-S0E-30DLF
Internal Part NumberEIS-10120124-S0E-30DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package104
Connector StyleXCede®, Guide Right
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120124-S0E-30DLF
Related Links10120124-, 10120124-S0E-30DLF Datasheet, FFF Distributor
10120124-S0E-30DLF Details Description
Related parts for 10120124-S0E-30DLF
TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CAP CER 2700PF 50V NP0 AXIAL datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 9-29V 1.75A datasheet.pdf
IC THERMOSTAT PRESET SOT23-5 datasheet.pdf
SL-SMT 5.08/16/180G 3.2SN BK datasheet.pdf
CONN HDR 18POS 0.100 PRESS FIT datasheet.pdf
RES 4.1K OHM 0.6W 0.01% RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 12V 1W DO213AB datasheet.pdf
SOLID HANDI-CARD, TYHC#14 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS .125" datasheet.pdf