FFF 10120124-U0E-70DLF
10120124-U0E-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120124-U0E-70DLF
Brief Description
3P 8C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120124-U0E-70DLF.pdf
Availability of 10120124-U0E-70DLF
QUANTITY
10120124-U0E-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120124-U0E-70DLF
Internal Part NumberEIS-10120124-U0E-70DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package104
Connector StyleXCede®, Guide Right
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120124-U0E-70DLF
Related Links10120124-, 10120124-U0E-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10120124-U0E-70DLF Details Description
Related parts for 10120124-U0E-70DLF
AC/DC DESKTOP ADAPTER 9V 9W datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V 4.3A DPAK datasheet.pdf
RES ARRAY 14 RES 47K OHM 16DRT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 62POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 820PF 1.5KV NP0 1812 datasheet.pdf
RES MO 1/2W 130 OHM 2% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
RES 11.3 OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
BIT TORX T10 1.93" 2/PK datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
Connector Receptacle 19 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf