FFF 10120126-M0J-80DLF
10120126-M0J-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120126-M0J-80DLF
Brief Description
4P 4C 3W RIGHT VERT XCHD HDR
Datasheet Download
10120126-M0J-80DLF.pdf
Availability of 10120126-M0J-80DLF
QUANTITY
10120126-M0J-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120126-M0J-80DLF
Internal Part NumberEIS-10120126-M0J-80DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package264
Connector StyleXCede®, Right Wall
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120126-M0J-80DLF
Related Links10120126-, 10120126-M0J-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10120126-M0J-80DLF Details Description
Related parts for 10120126-M0J-80DLF
VARISTOR 297V 10KA DISC 24MM datasheet.pdf
Connector Header 46 Position 0.079" (2.00mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
CONN EDGECARD 12POS .100 EYELET datasheet.pdf
SURGE SUPPR NETWORK W/GROUND datasheet.pdf
TVS DIODE 10VWM 16.3VC DO204AC datasheet.pdf
RES SMD 19.3K OHM 0.1% 1/5W 0805 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 30V 8.3A PS-8 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100LQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 20W datasheet.pdf
CAP TANT 0.22UF 20% 100V AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .156" datasheet.pdf
BUSHING 16MM datasheet.pdf