FFF 10120126-U0J-10DLF
10120126-U0J-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120126-U0J-10DLF
Brief Description
4P 4C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120126-U0J-10DLF.pdf
Availability of 10120126-U0J-10DLF
QUANTITY
10120126-U0J-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120126-U0J-10DLF
Internal Part NumberEIS-10120126-U0J-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package160
Connector StyleXCede®, Guide Right
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120126-U0J-10DLF
Related Links10120126-, 10120126-U0J-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10120126-U0J-10DLF Details Description
Related parts for 10120126-U0J-10DLF
RELAY GEN PURPOSE DPDT 25A 120V datasheet.pdf
RES SMD 16.9K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 56POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES SMD 432K OHM 0.1% 0.4W 2010 datasheet.pdf
CONN RCPT 32POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
PNL MNT AMBER W/WIRE 12" datasheet.pdf
Connector Receptacle 26 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
KJB 100C 100#22D PIN RECP datasheet.pdf
LED XLAMP 2700K WHITE 36V SMD datasheet.pdf