FFF 10120128-E0C-40DLF
10120128-E0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-E0C-40DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120128-E0C-40DLF.pdf
Availability of 10120128-E0C-40DLF
QUANTITY
10120128-E0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-E0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-E0C-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package120
Connector StyleXCede®, Guide Left
Number of Positions-
Number of Positions LoadedAll
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical14 Signal Pairs, 27 Ground
FeaturesKey
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-E0C-40DLF
Related Links10120128-, 10120128-E0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-E0C-40DLF Details Description
Related parts for 10120128-E0C-40DLF
RES SMD 100 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 96KB FLASH 108BGA datasheet.pdf
VARISTOR 61V 1KA DISC 10MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONN HEADER BKWY DL GOLD 10POS datasheet.pdf
RES SMD 470K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
RES SMD 15.4 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 10A datasheet.pdf