FFF 10120128-J0C-60DLF
10120128-J0C-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-J0C-60DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD LEFT NK
Datasheet Download
10120128-J0C-60DLF.pdf
Availability of 10120128-J0C-60DLF
QUANTITY
10120128-J0C-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-J0C-60DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-J0C-60DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-J0C-60DLF
Related Links10120128-, 10120128-J0C-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-J0C-60DLF Details Description
Related parts for 10120128-J0C-60DLF
CONN SOCKET PLCC 32POS TIN datasheet.pdf
TVS DIODE 121VWM 215VC AXIAL datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 2 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 100TQFP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 25W datasheet.pdf
CONN IDC HEADER 0.100 40 POS datasheet.pdf
CAP TANT 330UF 20V 20% 2917 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
RES SMD 1.2K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
SPRING ANCHOR datasheet.pdf
CRYSTAL 30.000 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf