FFF 10120128-P0C-40DLF
10120128-P0C-40DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-P0C-40DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120128-P0C-40DLF.pdf
Availability of 10120128-P0C-40DLF
QUANTITY
10120128-P0C-40DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-P0C-40DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-P0C-40DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package128
Connector StyleXCede®, Guide Right
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-P0C-40DLF
Related Links10120128-, 10120128-P0C-40DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-P0C-40DLF Details Description
Related parts for 10120128-P0C-40DLF
LED AMBER DIFF 4MM SQUARE T/H datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 50MA 8SOIC datasheet.pdf
CAP ARRAY 10PF 100V NP0 0508 datasheet.pdf
RES 3.12K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 1.8UF 10% 75V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 0.91 OHM 5% 1W 2512 datasheet.pdf
SAFETY EDGE datasheet.pdf
FIXED IND 33UH 100MA 5 OHM SMD datasheet.pdf
COMMON MODE CHOKE 1000 UH 25% datasheet.pdf