FFF 10120128-T0C-70DLF
10120128-T0C-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-T0C-70DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120128-T0C-70DLF.pdf
Availability of 10120128-T0C-70DLF
QUANTITY
10120128-T0C-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-T0C-70DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-T0C-70DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-T0C-70DLF
Related Links10120128-, 10120128-T0C-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-T0C-70DLF Details Description
Related parts for 10120128-T0C-70DLF
JUMPER-H1507TR/A3049B/H1507TR 4" datasheet.pdf
RES SMD 7.69K OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
IC KIT MULTIPROTOCOL datasheet.pdf
RES SMD 909K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 36POS .100 EXTEND datasheet.pdf
RES SMD 16.9K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN ADAPT N JACK TO SMA JACK datasheet.pdf
CAP 1F 20% 2.5V THROUGH HOLE datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X11.43MM T412 datasheet.pdf
TINEL LOCK RING ADAPT datasheet.pdf
CTV 46C MIXED SKT PLUG datasheet.pdf
10UF 200V 10X12MM 105C 2500H datasheet.pdf