FFF 10120128-U0C-10DLF
10120128-U0C-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120128-U0C-10DLF
Brief Description
4P 6C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120128-U0C-10DLF.pdf
Availability of 10120128-U0C-10DLF
QUANTITY
10120128-U0C-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120128-U0C-10DLF
Internal Part NumberEIS-10120128-U0C-10DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120128-U0C-10DLF
Related Links10120128-, 10120128-U0C-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10120128-U0C-10DLF Details Description
Related parts for 10120128-U0C-10DLF
CONN RECEPT 9POS 24AWG MTA100 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.3A SOT23-5 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40DIP datasheet.pdf
RES SMD 23.2KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DIODE MODULE 600V 400A DO200AA datasheet.pdf
TVS DIODE 18VWM 32.2VC SMA datasheet.pdf
CONN PLUG 26POS RT ANG W/SCKTS datasheet.pdf
Crystal 4.0320MHz 30ppm Series 100 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/U datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 102 TYPE A 38POS datasheet.pdf
RES SMD 0.13 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CAP CER 120PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf