FFF 10120130-10J-10DLF
10120130-10J-10DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-10J-10DLF
Brief Description
6P 4C 4W VERT XCHD HDR
Datasheet Download
10120130-10J-10DLF.pdf
Availability of 10120130-10J-10DLF
QUANTITY
10120130-10J-10DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-10J-10DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-10J-10DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package224
Connector StyleXCede®
Number of Rows-
Number of Columns4
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical24 Signal Pairs, 26 Ground
Features-
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-10J-10DLF
Related Links10120130-, 10120130-10J-10DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-10J-10DLF Details Description
Related parts for 10120130-10J-10DLF
MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
FIXED IND 100NH 80MA 10 OHM SMD datasheet.pdf
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 50V X7R 1808 datasheet.pdf
LED DURIS E5 COOL WHT 5000K 4SMD datasheet.pdf
ZACK STRIP FLAT PRINTED VERT datasheet.pdf
RES 67.3 OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
SGE-245-2-1530 03000C SFTY EDGE datasheet.pdf
OSC PROG 3.3V CMOS 20PPM 3.2X5MM datasheet.pdf