FFF 10120130-E0J-20DLF
10120130-E0J-20DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-E0J-20DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120130-E0J-20DLF.pdf
Availability of 10120130-E0J-20DLF
QUANTITY
10120130-E0J-20DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-E0J-20DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-E0J-20DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package152
Connector StyleXCede®, Guide Left
Number of Rows-
Number of Columns4
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical24 Signal Pairs, 26 Ground
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-E0J-20DLF
Related Links10120130-, 10120130-E0J-20DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-E0J-20DLF Details Description
Related parts for 10120130-E0J-20DLF
CONN RING 16-22 AWG #10 SOLIS datasheet.pdf
IC VOLT TRANSL SD MMC 48BGA datasheet.pdf
XFRMR LAMINATED 500VA CHAS MOUNT datasheet.pdf
OSC OCXO 100.000MHZ CMOS PC PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
RES 825 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 24POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
GK NICU NRS PU V0 DSH datasheet.pdf
625 DIP HDR SCRW MACH CONTACT datasheet.pdf
RES SMD 0.015 OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN PLUG W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 22UF 6.3V 10% X5R 1206 datasheet.pdf