FFF 10120130-E0J-60DLF
10120130-E0J-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-E0J-60DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120130-E0J-60DLF.pdf
Availability of 10120130-E0J-60DLF
QUANTITY
10120130-E0J-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-E0J-60DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-E0J-60DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-E0J-60DLF
Related Links10120130-, 10120130-E0J-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-E0J-60DLF Details Description
Related parts for 10120130-E0J-60DLF
IC OTP 512KBIT 120NS 28TSOP datasheet.pdf
FILTER LINE 60UH 8A VERTICAL datasheet.pdf
RES SMD 21.5K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS .100 EYELET datasheet.pdf
IC OPAMP GP 600KHZ 8DIP datasheet.pdf
POWER STRIP 19"15A 6OUT 6'CRD GR datasheet.pdf
BOX STEEL GRAY 48"L X 37.38"W datasheet.pdf
CONN RCPT 61POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 15UH 135MA 5.6 OHM SMD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X30MM R-TAB datasheet.pdf
FAN 12VDC 80X20MM 2WR datasheet.pdf
4700UF 40V 35X40MM 85C 15000H datasheet.pdf