FFF 10120130-E0J-70DLF
10120130-E0J-70DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-E0J-70DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120130-E0J-70DLF.pdf
Availability of 10120130-E0J-70DLF
QUANTITY
10120130-E0J-70DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-E0J-70DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-E0J-70DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-E0J-70DLF
Related Links10120130-, 10120130-E0J-70DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-E0J-70DLF Details Description
Related parts for 10120130-E0J-70DLF
WIRE DUCT SLOT 2"X2" 8PC/6.5' datasheet.pdf
TERMINAL COVER 160A NH00 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 500W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 25W datasheet.pdf
RES SMD 412 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 50V NP0 0201 datasheet.pdf
CONN EDGECARD .050" 45POS SMD datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.8V 200W datasheet.pdf
RES 910K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER 1A datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 32KB FLASH 28QFNS datasheet.pdf
CAP FILM 150 NF 5% 63VDC AXIAL datasheet.pdf