FFF 10120130-H0J-60DLF
10120130-H0J-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-H0J-60DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120130-H0J-60DLF.pdf
Availability of 10120130-H0J-60DLF
QUANTITY
10120130-H0J-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-H0J-60DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-H0J-60DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-H0J-60DLF
Related Links10120130-, 10120130-H0J-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-H0J-60DLF Details Description
Related parts for 10120130-H0J-60DLF
IC REG LDO 3V/ADJ 0.1A 8WSON datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SPI/SRL 16QSOP datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 44 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CABLE ASSY BOWDEN datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 100PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
RES 510 OHM 0.3W 1% RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 176.8382MHZ 6-CLCC datasheet.pdf