FFF 10120130-P0J-50DLF
10120130-P0J-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-P0J-50DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120130-P0J-50DLF.pdf
Availability of 10120130-P0J-50DLF
QUANTITY
10120130-P0J-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-P0J-50DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-P0J-50DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package160
Connector StyleXCede®, Guide Right
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-P0J-50DLF
Related Links10120130-, 10120130-P0J-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-P0J-50DLF Details Description
Related parts for 10120130-P0J-50DLF
BOX STEEL GRAY 16"L X 16"W datasheet.pdf
CONN 50CKT CRIMP SOCKET 24-28AWG datasheet.pdf
TVS DIODE 7VWM 12.6VC P600 datasheet.pdf
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP datasheet.pdf
IC FLASH 4MBIT 55NS 48TSOP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
CAT 5E 50 PR 110 WRNG BLK W/LEGS datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 66POS JAM NUT SKT datasheet.pdf
MICRO 9 M 24" RBW JACKP NI datasheet.pdf