FFF 10120130-T0J-50DLF
10120130-T0J-50DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-T0J-50DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD RIGHT WK
Datasheet Download
10120130-T0J-50DLF.pdf
Availability of 10120130-T0J-50DLF
QUANTITY
10120130-T0J-50DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-T0J-50DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-T0J-50DLF
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-T0J-50DLF
Related Links10120130-, 10120130-T0J-50DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-T0J-50DLF Details Description
Related parts for 10120130-T0J-50DLF
CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN datasheet.pdf
CAP CER 13PF 150V 0606 datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 14A 240VAC 32VDC datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
RES 597 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 128 OHM 2W 0.05% RADIAL datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD datasheet.pdf
CONN SUPPORT BLADE datasheet.pdf
ULTRA-FLEX FEP 34 AWG 100 FT BU datasheet.pdf