FFF 10120130-Y0J-60DLF
10120130-Y0J-60DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120130-Y0J-60DLF
Brief Description
6P 4C 2W VERT XCHD RIGHT NK
Datasheet Download
10120130-Y0J-60DLF.pdf
Availability of 10120130-Y0J-60DLF
QUANTITY
10120130-Y0J-60DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120130-Y0J-60DLF
Internal Part NumberEIS-10120130-Y0J-60DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package160
Connector StyleXCede®, Guide Right
Number of Rows-
Number of Columns4
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical24 Signal Pairs, 26 Ground
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120130-Y0J-60DLF
Related Links10120130-, 10120130-Y0J-60DLF Datasheet, FFF Distributor
10120130-Y0J-60DLF Details Description
Related parts for 10120130-Y0J-60DLF
FIXED IND 270NH 500MA 400 MOHM datasheet.pdf
SENSOR OPTO TRANS 1MM REFL SMD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS R/A .125 SLD datasheet.pdf
IC REG CTRLR BST FLYBK PWM 8SOIC datasheet.pdf
CLOSURE 2-TYPE 505 ISG datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 50V X7R RADIAL datasheet.pdf
RES 4.99 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
INSERT MALE 25POS+1GND CRIMP datasheet.pdf
LED ASSY RA 3MM 3X1 G/R/Y DIFF datasheet.pdf