FFF 10120132-F0E-80DLF
10120132-F0E-80DLF picture photo
Mfg. Part Number
10120132-F0E-80DLF
Brief Description
6P 8C 2W VERT XCHD LEFT WK
Datasheet Download
10120132-F0E-80DLF.pdf
Availability of 10120132-F0E-80DLF
QUANTITY
10120132-F0E-80DLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10120132-F0E-80DLF
Internal Part NumberEIS-10120132-F0E-80DLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Location Change 23/Feb/2015
Standard Package96
Connector StyleXCede®, Guide Left
Number of Rows-
Number of Columns8
Mounting TypeThrough Hole
TerminationPress-Fit
Contact Layout, Typical48 Signal Pairs, 52 Ground
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10120132-F0E-80DLF
Related Links10120132-, 10120132-F0E-80DLF Datasheet, FFF Distributor
10120132-F0E-80DLF Details Description
Related parts for 10120132-F0E-80DLF
XFRMR LAMINATED 3.2VA THRU HOLE datasheet.pdf
MOSFET N-CH 500V 22A TO220FP datasheet.pdf
CAP CER 120PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
RES SMD 66.5K OHM 1% 1W 2010 datasheet.pdf
TRIMMER 5M OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
LED 1" FLAT GRN PMI 1/4" SCREWS datasheet.pdf
RES SMD 41.2K OHM 1% 0.4W 0805 datasheet.pdf
CAP ALUM 0.33UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.2V 1.25W DO214AC datasheet.pdf