FFF 10121038-007LF
10121038-007LF picture photo
Mfg. Part Number
10121038-007LF
Manufacturer
Product Category
Card Edge Connectors - Edgeboard Connectors
Brief Description
CONN HEADER STRT
Datasheet Download
10121038-007LF.pdf
Availability of 10121038-007LF
QUANTITY
10121038-007LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10121038-007LF
Internal Part NumberEIS-10121038-007LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package392
Category Connectors, Interconnects
FamilyCard Edge Connectors - Edgeboard Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10121038-007LF
Related Links1012103, 10121038-007LF Datasheet, FFF Distributor
10121038-007LF Details Description
Related parts for 10121038-007LF
IDC CABLE- AKN14A/ AE14M / APK14 datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPST-NC 0.1A 30V datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
RES 2.05K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
IC CLK MULTPX 2:2 250MHZ 16TSSOP datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X30MM R-TAB T766 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X35MM L-TAB T412 datasheet.pdf
SWITCH PUSH DPST-NO 10A 120V datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 5A datasheet.pdf