FFF 101211782005LF
101211782005LF picture photo
Mfg. Part Number
101211782005LF
Manufacturer
Product Category
Pluggable Cables
Brief Description
QSFP-EDR PASSIVE 30AWG .5M
Datasheet Download
101211782005LF.pdf
Availability of 101211782005LF
QUANTITY
101211782005LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 101211782005LF
Internal Part NumberEIS-101211782005LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Cable Assemblies
FamilyPluggable Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)101211782005LF
Related Links1012117, 101211782005LF Datasheet, FFF Distributor
101211782005LF Details Description
Related parts for 101211782005LF
Connector Header 80 Position 0.100" (2.54mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
CONN RECEPT JMD 70POS GOLD datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 250W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TVS DIODE 33.3VWM 53.9VC SMC datasheet.pdf
CAP CER 330PF 1KV S3N RADIAL datasheet.pdf
IC REG BOOST ADJ 2A 8MSOP datasheet.pdf
RES 649 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONV DC/DC 155VIN 5.5VOUT 100W datasheet.pdf
RES 1M OHM 1/4W 5% AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf