FFF 10124408-102LF
10124408-102LF picture photo
Mfg. Part Number
10124408-102LF
Brief Description
BERGSTIK
Datasheet Download
10124408-102LF.pdf
Availability of 10124408-102LF
QUANTITY
10124408-102LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10124408-102LF
Internal Part NumberEIS-10124408-102LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package384
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10124408-102LF
Related Links1012440, 10124408-102LF Datasheet, FFF Distributor
10124408-102LF Details Description
Related parts for 10124408-102LF
IC OPAMP GP 500KHZ 8SOP datasheet.pdf
CONN RCPT CPC 9POS SZ13 STD datasheet.pdf
CAP CER 5.8PF 50V P2H 0603 datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 3.2A 32.4 MOHM SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 40V 50W datasheet.pdf
RES 27 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 5.62K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM datasheet.pdf