FFF 10124632-0011016LF
10124632-0011016LF picture photo
Mfg. Part Number
10124632-0011016LF
Brief Description
AIRMAX
Datasheet Download
10124632-0011016LF.pdf
Availability of 10124632-0011016LF
QUANTITY
10124632-0011016LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10124632-0011016LF
Internal Part NumberEIS-10124632-0011016LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Devices Design Change 11/Sep/2015
Multiple Devices 25/Sep/2015
Multiple Devices 13/Nov/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Capacity Expansion 07/Oct/2015
PCN PackagingMultiple Devices 24/Jul/2015
Standard Package1,568
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10124632-0011016LF
Related Links10124632-, 10124632-0011016LF Datasheet, FFF Distributor
10124632-0011016LF Details Description
Related parts for 10124632-0011016LF
IC VREF SHUNT 1.22V TO92-3 datasheet.pdf
CONN RECEPT VERT 52POS 1.27MM datasheet.pdf
CONN HEADER 14POS VERT .100 GOLD datasheet.pdf
CONN SLIDING LOCK POST KIT 10PC datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 100V 1.5A DO220AA datasheet.pdf
PLUG 7POS 0 DEG GRY/RED 4.0-5.2 datasheet.pdf
IC FPGA 564 I/O 1152FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 99W datasheet.pdf
RES 8.98K OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf