FFF 10127220-R0011YYLF
10127220-R0011YYLF picture photo
Mfg. Part Number
10127220-R0011YYLF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CONN RCPT
Datasheet Download
10127220-R0011YYLF.pdf
Availability of 10127220-R0011YYLF
QUANTITY
10127220-R0011YYLF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10127220-R0011YYLF
Internal Part NumberEIS-10127220-R0011YYLF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package4,000
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10127220-R0011YYLF
Related Links10127220-, 10127220-R0011YYLF Datasheet, FFF Distributor
10127220-R0011YYLF Details Description
Related parts for 10127220-R0011YYLF
DIODE MODULE 30V 100A POWERTAP2 datasheet.pdf
SWITCH BASIC SPDT 10A SOLDER datasheet.pdf
CONN EDGECARD 40POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CAP CER 0.12UF 630V X7R 1825 datasheet.pdf
WIRE FERL UNINSUL datasheet.pdf
BLACK H-TAP COVER datasheet.pdf
FLEXLITE CABLE STRANDED datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 11POS PIN datasheet.pdf