FFF 10127397-00H2410LF
10127397-00H2410LF picture photo
Mfg. Part Number
10127397-00H2410LF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
CONN HEADER
Datasheet Download
10127397-00H2410LF.pdf
Availability of 10127397-00H2410LF
QUANTITY
10127397-00H2410LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10127397-00H2410LF
Internal Part NumberEIS-10127397-00H2410LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package192
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10127397-00H2410LF
Related Links10127397-, 10127397-00H2410LF Datasheet, FFF Distributor
10127397-00H2410LF Details Description
Related parts for 10127397-00H2410LF
CAP CER 0.1UF 100V X7R AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPST-NO 20A 125V datasheet.pdf
CONN RCPT 4POS PNL MNT W/SCKTS datasheet.pdf
CONN RCPT 6POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
NTC THERMISTOR datasheet.pdf
PRESSURE TRANSDUCER datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf