FFF 10129553-14429M1LF
10129553-14429M1LF picture photo
Mfg. Part Number
10129553-14429M1LF
Datasheet Download
10129553-14429M1LF.pdf
Availability of 10129553-14429M1LF
QUANTITY
10129553-14429M1LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10129553-14429M1LF
Internal Part NumberEIS-10129553-14429M1LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package360
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10129553-14429M1LF
Related Links10129553-, 10129553-14429M1LF Datasheet, FFF Distributor
10129553-14429M1LF Details Description
Related parts for 10129553-14429M1LF
IC GATE NAND 4CH 2-INP 14-SOIC datasheet.pdf
IC MPU I960 25MHZ 132PGA datasheet.pdf
CONN HEADR BRKWAY .100 23POS R/A datasheet.pdf
CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC AXIAL datasheet.pdf
CONV DC/DC 1W 3.3VIN +/-09VOUT datasheet.pdf
FAN AXIAL 92.5X25MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
RES 29.8 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
RES 5.28K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 100PF 400VAC SL RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS .100" datasheet.pdf