FFF 10130419-2031K01LF
10130419-2031K01LF picture photo
Mfg. Part Number
10130419-2031K01LF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SATA PLUG
Datasheet Download
10130419-2031K01LF.pdf
Availability of 10130419-2031K01LF
QUANTITY
10130419-2031K01LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10130419-2031K01LF
Internal Part NumberEIS-10130419-2031K01LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Devices Design Change 11/Sep/2015
Multiple Devices 25/Sep/2015
PCN Assembly/OriginMultiple Devices Capacity Expansion 07/Oct/2015
PCN PackagingMultiple Devices 24/Jul/2015
Standard Package1,568
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10130419-2031K01LF
Related Links10130419-, 10130419-2031K01LF Datasheet, FFF Distributor
10130419-2031K01LF Details Description
Related parts for 10130419-2031K01LF
CAP FILM 1800PF 2% 50VDC RADIAL datasheet.pdf
RES 1M OHM 2W 5% AXIAL datasheet.pdf
TRANS PNP 25V 0.5A SOT-23 datasheet.pdf
SPEAKER 27.8OHM 8.84MM SLDR datasheet.pdf
DGTL ISO 1KV 5CH GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 3.5MM datasheet.pdf
CONV DC/DC 0.25W 15V +/-3.3VOUT datasheet.pdf
CONN HEADER 6POS .1" T/H datasheet.pdf
FUSE BOARD MOUNT 5A 32VDC 0603 datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
CAP CER 22PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
2.7 GHz DDS-Based AgileRF IC datasheet.pdf