FFF 10130611-101LF
10130611-101LF picture photo
Mfg. Part Number
10130611-101LF
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
SATA PLUG
Datasheet Download
10130611-101LF.pdf
Availability of 10130611-101LF
QUANTITY
10130611-101LF Order Process
Ship out your order
Specifications of 10130611-101LF
Internal Part NumberEIS-10130611-101LF
ConditionNew & Unused, Original Sealed
PCN Design/SpecificationMultiple Devices Design 23/Sep/2015
Standard Package690
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10130611-101LF
Related Links1013061, 10130611-101LF Datasheet, FFF Distributor
10130611-101LF Details Description
Related parts for 10130611-101LF
CAP CER 75PF 100V NP0 1812 datasheet.pdf
SENS 3000PSI 7/16-20 UNF 2B 4.5V datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 16V X7R 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 50W datasheet.pdf
RES 348K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 191 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HERMETIC THERMOSTAT datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 154 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 39POS SKT datasheet.pdf
330UF 16V 10X12MM 105C 4000H datasheet.pdf