TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine 101A073-3-G03/86-0
101A073-3-G03/86-0 picture photo
Mfg. Part Number
101A073-3-G03/86-0
Brief Description
STD POLY MOLDED PARTS
Datasheet Download
101A073-3-G03/86-0.pdf
Availability of 101A073-3-G03/86-0
QUANTITY
101A073-3-G03/86-0 Order Process
Ship out your order
Specifications of 101A073-3-G03/86-0
Internal Part NumberEIS-101A073-3-G03/86-0
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package25
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)101A073-3-G03/86-0
101A073-3-G03/86-0 Details Description
Related parts for 101A073-3-G03/86-0
RES SMD 100 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
INDUCT ARRAY 6 COIL 14.2UH SMD datasheet.pdf
MOSFET N-CH 55V 120A D2PAK7 datasheet.pdf
Connector Receptacle 4 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
IC INV HEX SCHMITT-TRIGG 14SSOP datasheet.pdf
CAP POLYMER 470UF 20% 16V T/H datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 60VDC datasheet.pdf
RES 2.71 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IPD M18 SHLD 3W SPST M12 datasheet.pdf
TRANS FLYBACK LT8302 datasheet.pdf
CAP FILM 0.003 UF 5 % 2KVDC RAD datasheet.pdf