CNC Tech 102-1392-BL-00200
102-1392-BL-00200 picture photo
Mfg. Part Number
102-1392-BL-00200
Brief Description
CABLE USB-A TO MICRO USB-B 2M
Datasheet Download
102-1392-BL-00200.pdf
Availability of 102-1392-BL-00200
QUANTITY
102-1392-BL-00200 Order Process
Ship out your order
Specifications of 102-1392-BL-00200
Internal Part NumberEIS-102-1392-BL-00200
Length6.56' (2.00m)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)102-1392-BL-00200
Related Links102-1392, 102-1392-BL-00200 Datasheet, CNC Tech Distributor
102-1392-BL-00200 Details Description
Related parts for 102-1392-BL-00200
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
ICL 25 OHM 20% 2.5A 11.51MM datasheet.pdf
IC SENSOR ACCEL +/-40G 20-SOIC datasheet.pdf
RES SMD 4.99KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 0.1UF 630V X7R 1812 datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 500V 150A DO205AA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
KIT DEV IDIGI GATEWAY EUROPE datasheet.pdf
CRIMPFOX TOOL datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
DIODE ZENER 51V 200MW SOD323 datasheet.pdf