CNC Tech 102-1392-BL-F0200
102-1392-BL-F0200 picture photo
Mfg. Part Number
102-1392-BL-F0200
Brief Description
CBL USB-A TO MICRO-B 2M W/FRRT
Datasheet Download
102-1392-BL-F0200.pdf
Availability of 102-1392-BL-F0200
QUANTITY
102-1392-BL-F0200 Order Process
Ship out your order
Specifications of 102-1392-BL-F0200
Internal Part NumberEIS-102-1392-BL-F0200
Length6.56' (2.00m)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)102-1392-BL-F0200
Related Links102-1392, 102-1392-BL-F0200 Datasheet, CNC Tech Distributor
102-1392-BL-F0200 Details Description
Related parts for 102-1392-BL-F0200
Connector Barrier Block Strip 16 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
RES SMD 392K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
SENSOR 3000PSI M10-1.25 FEM 1-5V datasheet.pdf
CONN PLUG 4POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 100W datasheet.pdf
RES 1.74M OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V DO213AB datasheet.pdf
CAP TANT 10UF 10% 25V 2711 datasheet.pdf
RES SMD 590 OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf