Alt 10AX066K4F40E3SG
10AX066K4F40E3SG picture photo
Mfg. Part Number
10AX066K4F40E3SG
Datasheet Download
10AX066K4F40E3SG.pdf
Availability of 10AX066K4F40E3SG
QUANTITY
10AX066K4F40E3SG Order Process
Ship out your order
Specifications of 10AX066K4F40E3SG
Internal Part NumberEIS-10AX066K4F40E3SG
SeriesArria 10 GX
Number of LABs/CLBs250540
Number of Logic Elements/Cells660000
Total RAM Bits49610752
Number of I/O696
Number of Gates-
Voltage - Supply0.87 V ~ 0.93 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature0°C ~ 100°C
Package / Case1517-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package1517-FBGA (40x40)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10AX066K4F40E3SG
Related Links10AX066K, 10AX066K4F40E3SG Datasheet, Alt Distributor
10AX066K4F40E3SG Details Description
Related parts for 10AX066K4F40E3SG
CONN SOCKET 16PIN GOLD W/KEY datasheet.pdf
FIXED IND 22UH 190MA 3.3 OHM TH datasheet.pdf
TRANS PNP 40V 0.6A TO-92 datasheet.pdf
IC TRANSCVR 8-9BIT INV 24TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 194PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN datasheet.pdf
VARISTOR 216V 10KA DISC 20MM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 600V 1.2A AXIAL datasheet.pdf
OSC MEMS PROG 3.3V SMD datasheet.pdf
253C0106 TABLE TOP datasheet.pdf
RES CHAS MNT 5 OHM 1% 300W datasheet.pdf