Alt 10AX090S4F45E3SG
10AX090S4F45E3SG picture photo
Mfg. Part Number
10AX090S4F45E3SG
Brief Description
IC FPGA 768 I/O 1932FBGA
Datasheet Download
10AX090S4F45E3SG.pdf
Availability of 10AX090S4F45E3SG
QUANTITY
10AX090S4F45E3SG Order Process
Ship out your order
Specifications of 10AX090S4F45E3SG
Internal Part NumberEIS-10AX090S4F45E3SG
Total RAM Bits59234304
Number of I/O624
Number of Gates-
Voltage - Supply0.87 V ~ 0.93 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature0°C ~ 100°C
Package / Case1932-BBGA, FCBGA
Supplier Device Package1932-FCBGA (45x45)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10AX090S4F45E3SG
Related Links10AX090S, 10AX090S4F45E3SG Datasheet, Alt Distributor
10AX090S4F45E3SG Details Description
Related parts for 10AX090S4F45E3SG
RES SMD 75 OHM 5% 3/4W 2010 datasheet.pdf
LED GRN DIFF 3MM ROUND T/H datasheet.pdf
IC LED Driver Linear 120mA Backlight 28-HTSSOP datasheet.pdf
TVS DIODE 85VWM 137VC SMA datasheet.pdf
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMA datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS VERT TIN datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 3A 125V datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 10POS SLD CUP datasheet.pdf
UNIV 100-240VAC-24VDC CONT NEMA datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 325MA 1.2 OHM datasheet.pdf