Alt 10M16DCF484C7G
10M16DCF484C7G picture photo
Mfg. Part Number
10M16DCF484C7G
Brief Description
IC FPGA/CPLD NV 320 I/O 484FBGA
Datasheet Download
10M16DCF484C7G.pdf
Availability of 10M16DCF484C7G
QUANTITY
10M16DCF484C7G Order Process
Ship out your order
Specifications of 10M16DCF484C7G
Internal Part NumberEIS-10M16DCF484C7G
Standard Package60
Total RAM Bits562176
Number of I/O360
Number of Gates-
Voltage - Supply1.15 V ~ 1.25 V
Mounting TypeSurface Mount
Operating Temperature0°C ~ 85°C
Package / Case484-BGA
Supplier Device Package484-FBGA (23x23)
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)10M16DCF484C7G
Related Links10M16DC, 10M16DCF484C7G Datasheet, Alt Distributor
10M16DCF484C7G Details Description
Related parts for 10M16DCF484C7G
DIODE SCHOTTKY 50V 5A DO201AD datasheet.pdf
CONN PLUG HOUSING 2POS .163" datasheet.pdf
CA 2.0MM RISER XG AQUA LC DUP datasheet.pdf
IC FPGA 562 I/O 1020BGA datasheet.pdf
KK 100 HDR FRLK RTAN 15POS TIN datasheet.pdf
TIE ROD BKT,80TO100MM DIA datasheet.pdf
LED SPACER 5MM T-1-3/4 BLK 27MM datasheet.pdf
BIT AUGER RT 7/8" X 18 datasheet.pdf
OSC PROG 1.8V CMOS 50PPM 3.2X5MM datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V/3.3V 0.3A 6WLCSP datasheet.pdf
CAP FILM 10NF 5% 1000VDC AXIAL datasheet.pdf