Murata Electronics North America 10UH J(LQH31MN100J01L
10UH J(LQH31MN100J01L picture photo
Mfg. Part Number
10UH J(LQH31MN100J01L
Datasheet Download
10UH J(LQH31MN100J01L.pdf
Availability of 10UH J(LQH31MN100J01L
QUANTITY
EIS Components is the stocking Distributor of 10UH J(LQH31MN100J01L, we specialize in Murata Electronics North America all series electronic components. 10UH J(LQH31MN100J01L can be shipped within 24 hours after order. If you have any demands for 10UH J(LQH31MN100J01L, Please kindly submit an RFQ here or send us an email. We will reply you as soon as possible.
10UH J(LQH31MN100J01L Order Process
Ship out your order
Specifications of 10UH J(LQH31MN100J01L
Internal Part NumberEIS-10UH J(LQH31MN100J01L
Delivery TimeIn stock, ship 10UH J(LQH31MN100J01L today.
Series10UH J(LQH31
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeSMD1206
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-10UH J(LQH31MN100J01L
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related Links10UH J(LQH, 10UH J(LQH31MN100J01L Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
10UH J(LQH31MN100J01L Details Description
Related parts for 10UH J(LQH31MN100J01L
CONN HEADER 52POS .100 DL R/A AU datasheet.pdf
Connector Receptacle 74 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
RES MO 1W 47K OHM 5% AXIAL datasheet.pdf
SENSOR 75PSI M10-1.25 6H .5-4.5V datasheet.pdf
RES 2.2K OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP POLYMER 47UF 20% 6.3V SMD datasheet.pdf
IC TXRX RS232 1MBPS SD 20-TQFN datasheet.pdf
Connector Receptacle, Bottom or Top Entry 26 Position 0.079" (2.00mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 1.5A 130 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W datasheet.pdf