E-T-A 127-P10-H-KF-050022-3A
127-P10-H-KF-050022-3A picture photo
Mfg. Part Number
127-P10-H-KF-050022-3A
Brief Description
CIR BRKR THRM 3A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
127-P10-H-KF-050022-3A.pdf
Availability of 127-P10-H-KF-050022-3A
QUANTITY
127-P10-H-KF-050022-3A Order Process
Ship out your order
Specifications of 127-P10-H-KF-050022-3A
Internal Part NumberEIS-127-P10-H-KF-050022-3A
Breaker TypeThermal
Current Rating3A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)127-P10-H-KF-050022-3A
Related Links127-P10-H-K, 127-P10-H-KF-050022-3A Datasheet, E-T-A Distributor
127-P10-H-KF-050022-3A Details Description
Related parts for 127-P10-H-KF-050022-3A
IC 440MA PWR DIST SWITCH 8-DIP datasheet.pdf
RES SMD 5.9K OHM 0.1% 1/3W 1210 datasheet.pdf
FIXED IND 10NH 1A 90 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.022UF 100V X8L RADIAL datasheet.pdf
CABLE FIB OPT W/CONNECTORS 2M datasheet.pdf
CONN HEADER .100" SNGL STR 33POS datasheet.pdf
S2C-SMT 3.50/18/180G 3.5SN BK datasheet.pdf
CONN HEADER 12POS 3.81MM VERT BK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS .100" datasheet.pdf
24 AMPMODU MT COVER DR .100CL datasheet.pdf
FIXED IND 1.5UH 2.1A 80.4 MOHM datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 13POS PIN datasheet.pdf