E-T-A 127-P10-H-KF-12A
127-P10-H-KF-12A picture photo
Mfg. Part Number
127-P10-H-KF-12A
Brief Description
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
127-P10-H-KF-12A.pdf
Availability of 127-P10-H-KF-12A
QUANTITY
127-P10-H-KF-12A Order Process
Ship out your order
Specifications of 127-P10-H-KF-12A
Internal Part NumberEIS-127-P10-H-KF-12A
Breaker TypeThermal
Current Rating12A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)127-P10-H-KF-12A
Related Links127-P10-, 127-P10-H-KF-12A Datasheet, E-T-A Distributor
127-P10-H-KF-12A Details Description
Related parts for 127-P10-H-KF-12A
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 18DIP datasheet.pdf
IC 8BIT 10US QUAD DAC 14-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 470PF 200V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN HSG JAM NUT RCPT 21POS datasheet.pdf
IC GENERATOR ZD FREQ 56TSSOP datasheet.pdf
LED PMI SNAP-IN 565NM GRN .156" datasheet.pdf
CONN HEADER 36POS 1MM GOLD SMD datasheet.pdf
SLEEVING FIBERGLASS NAT 100=100' datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
TERMINAL AP-SAK 4-10 GRAY datasheet.pdf
CONN MINI SAS HD datasheet.pdf
DIODE ZENER 3.9V 100MW VMN2 datasheet.pdf