NXP Semiconductors/Freescale Semiconductor, Inc. 13234NSK-BDM
13234NSK-BDM picture photo
Mfg. Part Number
13234NSK-BDM
Manufacturer
Product Category
RF Evaluation and Development Kits, Boards
Brief Description
KIT DEV NETWORK 13234 W/BDM
Datasheet Download
13234NSK-BDM.pdf
Availability of 13234NSK-BDM
QUANTITY
13234NSK-BDM Order Process
Ship out your order
Specifications of 13234NSK-BDM
Internal Part NumberEIS-13234NSK-BDM
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Design ResourcesDevelopment Tool Selector
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRF Evaluation and Development Kits, Boards
Series-
Type802.15.4/Zigbee
Frequency2.4GHz
For Use With/Related ProductsMC13234
Supplied Contents8 Boards, Software
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)13234NSK-BDM
13234NSK-BDM Details Description
Related parts for 13234NSK-BDM
TRIMMER 100 OHM 0.2W SMD datasheet.pdf
RING TERM NON INS 8AWG #1/4 STUD datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM CM 8-DIP datasheet.pdf
RES SMD 7.5M OHM 5% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP CER 39PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 50W datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES 499 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 12A 240VAC 28VDC datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 200V NP0 1812 datasheet.pdf
IC PROSLIC FXO GLOBAL 16SOIC datasheet.pdf
CRYSTAL 48.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf