E-T-A 1410-L110-L1F1-S01-3.15A
1410-L110-L1F1-S01-3.15A picture photo
Mfg. Part Number
1410-L110-L1F1-S01-3.15A
Brief Description
CIR BRKR THRM 3.15A 250VAC 50VDC
Datasheet Download
1410-L110-L1F1-S01-3.15A.pdf
Availability of 1410-L110-L1F1-S01-3.15A
QUANTITY
1410-L110-L1F1-S01-3.15A Order Process
Ship out your order
Specifications of 1410-L110-L1F1-S01-3.15A
Internal Part NumberEIS-1410-L110-L1F1-S01-3.15A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Featured Product1410-L110 Series Thermal PCB-Mount Circuit Breakers
Breaker TypeThermal
Current Rating3.15A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)1410-L110-L1F1-S01-3.15A
Related Links1410-L110-L1, 1410-L110-L1F1-S01-3.15A Datasheet, E-T-A Distributor
1410-L110-L1F1-S01-3.15A Details Description
Related parts for 1410-L110-L1F1-S01-3.15A
INDUCT ARRAY 2 COIL 688NH SMD datasheet.pdf
IC RX 315MHZ/433MHZ ASK 28TSSOP datasheet.pdf
CAP CER 330PF 500V X7R 1808 datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS FLANGE W/SKT datasheet.pdf
TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC P600 datasheet.pdf
CAP FILM 2.2UF 1.4KVAC QC TERM datasheet.pdf
SWING FRAME datasheet.pdf
CAP CER 4PF 50V CH 0603 datasheet.pdf
RES SMD 3 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC DSC 128KB datasheet.pdf
CAP POLY 560UF 20% 2.5V SMD datasheet.pdf