| Internal Part Number | EIS-1418N4M12 | |
| Featured Product | Customize Your Enclosure | |
| 3D Model | 1418N4M12.stp1418N4M12.dxf | |
| Size / Dimension | 36.000" L x 30.000" W (914.40mm x 762.00mm) | |
| Height | 12.000" (304.80mm) | |
| Area (L x W) | 1080" (6968cm) | |