Eaton (formerly Cooper Bussmann) 15.5OHGMA80
15.5OHGMA80 picture photo
Mfg. Part Number
15.5OHGMA80
Manufacturer
Product Category
Miscellaneous
Brief Description
FUSE 15.5KV 80A OIL TIGHT
Datasheet Download
15.5OHGMA80.pdf
Availability of 15.5OHGMA80
QUANTITY
15.5OHGMA80 Order Process
Ship out your order
Specifications of 15.5OHGMA80
Internal Part NumberEIS-15.5OHGMA80
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Uncategorized
FamilyMiscellaneous
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)15.5OHGMA80
Related Links15.5O, 15.5OHGMA80 Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
15.5OHGMA80 Details Description
Related parts for 15.5OHGMA80
DUFLEX SOLDERTAB datasheet.pdf
RES METAL OX 2W 12K OHM 5% AXL datasheet.pdf
SENSOR 1000PSIS M12 5V datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 150W datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 400V 2A SMA datasheet.pdf
RES 47.5K OHM 1/10W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 0.27 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CAP CER 0.75PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf