Preci-Dip 150-V3-328-00-106101
150-V3-328-00-106101 picture photo
Mfg. Part Number
150-V3-328-00-106101
Brief Description
DIL SURFACE MOUNT 2.54MM
Datasheet Download
150-V3-328-00-106101.pdf
Availability of 150-V3-328-00-106101
QUANTITY
150-V3-328-00-106101 Order Process
Ship out your order
Specifications of 150-V3-328-00-106101
Internal Part NumberEIS-150-V3-328-00-106101
ConditionNew & Unused, Original Sealed
RoHS InformationRoHS Declaration
Standard Package135
Contact TypeMale Pin
Number of Positions28
Pitch0.100" (2.54mm)
Number of Rows2
Row Spacing0.300" (7.62mm)
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)150-V3-328-00-106101
Related Links150-V3-328, 150-V3-328-00-106101 Datasheet, Preci-Dip Distributor
150-V3-328-00-106101 Details Description
Related parts for 150-V3-328-00-106101
IDC CABLE - MKC60A/MC60G/X datasheet.pdf
IC MOTOR CONTROLLER PAR 8SOIC datasheet.pdf
Crystal 12.0000MHz 20ppm 18pF 50 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
CONN EDGECARD 28POS .125 EXTEND datasheet.pdf
TVS DIODE 22VWM 35.4VC SMD datasheet.pdf
RES SMD 240K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP TANT 1.5UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 59K OHM 1% 0.15W 0705 datasheet.pdf
RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SIP datasheet.pdf
CAP CER 3300PF 100V X7R 0603 datasheet.pdf